VLČÍ VĚZEŇKYNĚ - 1.KAPITOLA

24. května 2013 v 20:08 | Kiki |  Vlčí vězeňkyně


1.KAPITOLA


Šla po chodbě plné studentů. Zírala do neznáma a ke své skříňce šla pouze po paměti. Sem tam vrazila do náhodného studenta a bylo jí jedno, jaké nadávky po ní začali pokřikovat.
Došlo ke své skříňce, zadala číselný kód a otevřela ji. Vypadly na ni asi 3 knížky o historii Ruska, Německa a USA. Sebrala je ze země a dala je do své tašky, zavřela skříňku a vyrazila do třídy dějepisu.
Ještě než do ní vstoupila, změnila směr a vydala se na WC. Tam na sebe pohlédla do zrcadla a byla velmi znepokojená. Tmavě hnědé vlasy spletené do drdolu, svítivě zelené oči, kterých si každý všiml, neopálená pleť. Všichni jí říkali jak je krásná. Možná to byla pravda, ale ona si to nemyslela. Poodstoupila od zrcadla a podívala se na svou postavu. Dlouhé hubené nohy, hubené celé tělo. Ano, každá holka by jí mohla závidět. Znovu se zadívala na své oči. Vždycky když to udělala, pomyslela si, že všichni musí poznat, že prostě není člověk. Zatím to ale nejspíš nikdo nepoznal. Zvláštní, pomyslela si a vydala se do dějepisné třídy.
Ve třídě byly 3 řady 5 lavic. Každá lavice byla jen pro jednoho studenta. Sedla si na své místo, vybalila si učení a čekala, až zazvoní. Do třídy vstoupil Lukas Parathon, největší hezoun celé školy. Zadíval se na ni. Jejich oči se střetly, ale ona pohledem neustupovala. Lukas rozpačitě sklopil zrak a vydal se směrem k ní.
,, Ahoj Kristen" řekl, když se zastavil u její lavice. Kristen odpověděla krátkým kývnutím a Lukas přešlápl z nohy na nohu.
,,Tak jsem přemýšlel, jestli bys dneska někam nezašla, se mnou" vyhrkl a vypadal strašně nervózně až se Kristen musela uchechtnout.
,, Ne" odpověděla s úsměvem a uvelebila se na židli. Lukas jakoby ještě něco chtěl říct, ale nakonec raději odešel na své místo očividně zklamán ze svého prvního neúspěchu u holky.
Hodina ubíhala strašně pomalu , a tak byla Kristen vděčná když uslyšela zvonek a mohla se vydat domů.

,, Co ve škole?" zeptal se její 19letý bratr, když přišla domů.
,, Dobrý." Odpověděla.
,, Kdy se vrátí rodiče?" zeptala se po delší odmlce. Justin, její bratr, pokrčil rameny.
,, Půjdu na lov" řekla nakonec, odhodila tašku do kouta a vydala se ke dveřím.
,, Kristen ne! Stůj.." vykřikl Justin a chytil ji za paži. Otočila se a v očích jí žhnula naštvanost. Vytrhla svou paži z jeho sevření.
,, Nešahej na mě.." odsekla.
,, Kristen počkej. Víš, jak to dopadlo minule. Půjdu s tebou ano? Nemůžeme si dovolit abys zabila dalšího člověka.." řekl Justin. Kristen se zhluboka nadechla.
,, Už se dokážu ovládnout…." Zašeptala, ale Justin zakroutil hlavou.
,, Nedokážeš, nikdy jsi to neuměla a nikdy to umět nebudeš. Tvoje vlčice je krvežíznivá a ty jsi to samé. Vy dvě dohromady jste příšerně nebezpečné a nedokážete se ovládat. Půjdu s tebou, ulovíme jen nějaké zvířata a půjdeme domů, ano?" navrhl a ona zavrtěla hlavou.
,, Chci to zvládnout sama, prosím" žadonila, ale on to nebral na mysl.

Venku zrovna vytrvale pršelo. V lese v horách se pohybovali dva vlci. Mohutná a silná, rezavá vlčice a ještě mohutnější, černý vlk.
Kristen zavětřila.
Něco mám, oznámila a vydala se po stopách pachu. Zavedlo ji to až na jednu mýtinku a to co uviděla ji totálně vyvedlo z míry. Bylo tam auto a v něm dva lidé.
Justine! Štěkla, aniž by od nich odtrhla zrak. Věděla, že už je pozdě. Její vlčice si jich všimla a Kristen už neměla sílu na to, přemoct ji. Její vlčice přebrala vládu nad vlčím tělem. To se někdy stalo i když byla Kristen v člověčí podobě.
I když kristen nechtěla, začala se k autu přibližovat. Snažila se svou vlčici zastavit, ale ta byla jako v tranzu.
Kristen, dělej něco! Jsi silná! Zvládneš to! Štěkl Justin, který zrovna přiběhl. Mohla tam vběhnout a zabránit její vlčici v tom,a by ty dva zabila. Ale stálo by ho to život. Vlčice, kterou v sobě měla Kristen, vlčice, jejíž tělo momentálně Kristen obývala, byla to nejsilnější stvoření, které kdy potkal. Věděl, že Kristen bojuje, ale bylo to málo platné. Zrzavá vlčice vyskočila na auto a rozbila přední sklo. Páreček lidí začal křičet a naříkat a snažili se ještě z auta utéct. To už však Kristen, chtě nechtě, strčila vlčí hlavu do auta a rozškubala ty dva a kousky.
S křikem těch lidí ustal i déšť. Bylo už jen zamračené a v dálce hřmělo. Zrzavá vlčice spokojeně žrala své oběti. Justin pouze přihlížel a vyčkával…

,, Zabila jsi další dva! Kolik jsi dohromady zabila už lidí co? Co? Co si myslíš,že na to řeknou rodiče až zjistí, že jsi zas zabíjela? Budou tě ještě víc nenávidět!" křičel Justin když došli domů.
,, Já je nezabila! To ona, nedokážu ji ovládat!"
,, Ano, jasně. Ona. Ale ty si to užíváš spolu s ní! Si stejný vrah jako je ona Kristen, pochop to!" vydechl šeptem a odešel do svého pokoje. Kristen zůstala sedět v obýváku na pohovce, schoulená a vystrašená. Nechápala, proč to zase udělala. Věděla jen, že svou vlčici už nikdy ovládnout nedokáže a věděla, i když tomu nechtěla stále uvěřit, že za chvilku se bude chovat i ona sama stejně jako vlčice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | E-mail | Web | 24. května 2013 v 20:44 | Reagovat

Tak to se mi moc líbilo! Fakt krásně napsané!!! :) Hezky vystihnuté situace! :)

2 kiwikiki kiwikiki | 25. května 2013 v 9:30 | Reagovat

Jé, tak to děkuji moc :) jsem ráda, že se ti to líbí, ale tak má to i nějaké mouchy ;)budu moc ráda, kdyby sis přečetla i druhou kapitolu až ji sem dám ;)
- Kiki

3 directionmix-story directionmix-story | Web | 3. června 2013 v 20:04 | Reagovat

máš to úžasné, ale to už jsem psala:33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama