VLČÍ VĚZEŇKYNĚ - 5.KAPITOLA

27. května 2013 v 18:05 | Kiki |  Vlčí vězeňkyně

Tak, tady je 5.kapitola. jako vždy, pokud přečtete, nechejte komentář. budu jen ráda. Jinak, stále píšu kapitoly napřed, ale kdybych vám sem přece jen nějakou dobu žádnou kapitolu nedala, omlouvám se. Znáte to, konec školního roku Smějící se - Kiki


5.KAPITOLA


Kristen seděla na posteli a dívala se ven z okna. Bylo otevřené , a tak cítila vítr a různé pachy z lesa. Venku už byla tma, na nebi zářilo pár osamělých hvězd.
,, Kristen, pojď do kuchyně!" ozvalo se z přízemí. Byla to její matka. Kristen za ní jít nechtěla, ale taky se nechtěla hádat, a tak raději šla.
Caroline seděla v kuchyni u stolu a čekala na ni.
,, Posaď se" vyzvala ji, ale Kristen zavrtěla hlavou.
,, Vždycky uděláš pravý opak toho co ti řeknu, že?" povzdychla si její matka. Kristen se opřela o zeď.
,, Ne, vždycky ne. Dolů jsem přišla." Odsekla nepříjemným tónem.
,, Děláš to zas…" odfrkla Caroline a nastala trapná chvíle ticha.
,, Kristen, proč zabíjíš nevinné lidi?" zeptala se nakonec Caroline a Kristen se na ni zuřivě podívala.
,, Co je ti vlastně do toho?" odpověděla Kristen otázkou. Caroline začaly žhnout oči nenávistí. Vstala a tiše přišla až ke Kristen. Dívaly se z očí do očí a pak Caroline vrazila své dceři obrovskou facku.
,, Nebudeš se ke mně tak chovat ty spratku!" sykla tiše a otočila se k ní zády, chtěla odejít. Kristen ji však chytla za její culík a škubla. Caroline ztratila rovnováhu a spadla na zem.
,, Spratku jo? To jsi neměla dělat !" zakřičela na ni Kristen a kopla ji do břicha. Caroline zakřičela bolestí, ale hned byla na nohách. Zaťala ruku v pěst a dala Kristen pěstí do nosu. Kristen ucítila ostrou bolest a začala jí z nohu proudem téct krev. Kristen se naštvala a dala své matce pěstí do úst. Tím jí roztrhla rty a nejspíš zlomila i pár zubů.
,, Nechtě toho!" vykřikl mužský hlas. Justin. Vrhl se mezi ty dvě a odtrhl je od sebe. Kristen objal svými pažemi a pěvně ji stisknul aby se nemohla hýbat a svou matku před tím ještě odstrčil co nejdál. Obě dvě hlasitě oddechovaly a oboum tekla krev.
,, Vy jste se vážně zbláznili!" pokáral je Justin a stále pevně svíral Kristen.
,, Vždyť jsi dospělá ženská mami, jak se můžeš nechat takhle vyprovokovat?!" křičel naštvaně Justin. Caroline neodpovídala.
,, A ty, zamysli se nad sebou…" řekl tiše na úkor Kristen. Nechal matku v kuchyni a Kristen odvedl do pokoje.
,, Zvládneš si to ošetřit sama?" zeptal se ze starostlivostí v hlase. Kristen přikývla.

,, Máš zlomený nos?" vyptával se zvědavě Thomas. Kristen protočila oči v sloup.
,, Nevím. A je to jedno." Odsekla.
,, Kdo ti to udělal?" ptal se vytrvale dál.
,, Thomasi, mlč!" řekla a bouchla ho pěstí do hrudi. Thomas začal lapat po dechu a kašlal. Po chvíli se vzpamatoval.
,, Díky za vyražení dechu…" řekl zadýchaně a opřel se o skříňku, aby se mohl pořádně nadechnout.
,, Já tě varovala" vyplázla jazyk Kristen a namířila do třídy matematiky.
Thomas ji při cestě do třídy přeběhl. Jakmile vkročil do třídy, rozhlédl se a zastavil se. Kristen si ho nevšimla, a tak do něj narazila.
,, Co stojíš? Dělej" pobídla ho, ale ona dál stál na místě. Kristen chtěla nahlédnout do třídy, ale Thomas ji v tom zabránil. Otočil se k ní, chytl ji za ramena a odtáhl pryč od dveří.
,, Za prvé, sundej ze mě ty pracky.." řekla výhružně Kristen a teprve až své ruce sundal, pokračovala dál.
,, Za druhé, co se sakra stalo?" zeptala se. Thomas hleděl kamsi do dálky a jí si nevšímal. Kristen vzala jednu jeho ruku do své, sevřela svou ruku v pěst a zaťala ji. V Thomasově ruce něco zakřupalo a on vykřikl bolestí.
,, Co to sakra děláš?" zakřičel a vytrhl svoji ruku z jejího sevření. Promnul si svou dlaň a zkoušel hýbat s prsty. Všechno bylo v pořádku.
,, Ignoroval si mě. Už to nedělej a nic ti dělat nebudu." Odsekla. Byla naštvaná a úplně zapomněla, co po něm vlastně chtěla.
Z matematické třídy se ozval výkřik. Oba se zároveň otočili. Kristen se tam hned rozběhla. Vtrhla do třídy a rozhlédla se. Na zemi ležel mrtvý učitel a vedle něj stála pištící studentka, která znova do učebny přišla. Kristen si prohlédla z dálky mrtvolu učitele. Oblečení roztrhané, tělo poškrábané a celé od krve. Silně krvácel..
Kristen začalo hučet v hlavě, ztěžka se jí dýchalo. Viděla krev, viděla maso, viděla potravu. Snažila se zhluboka dýchat, ale nešlo to. Hrdlo se jí svíralo. Proč bych ho vlastně neměla sežrat? Stejnak je mrtvý, řekla si a pomalým krokem se vydala k té pištící dívce a mrtvole učitele. Těšila se, až ucítí chuť jeho masa, krve a vnitřností. Bylo jí jedno, že to všichni ostatní uvidí. Byla od něj už jen kousek, byla už jen kousek od toho slastného pocitu, jak ho bude požírat. Náhle ji někdo strhnul na stranu a přimáčkl ke zdi.
,, Kristen podívej se na mě!" křičel ten dotyčný. Kristen měla rozmazaný zrak, nepoznala kdo to je. Jediný člověk, kterého viděla byl ten mrtvý učitel. Jen on ji zajímal.
,, Kristen!" křičel ten někdo a zatřepal s ní. Znovu začala vidět ostře. To Thomas ji držel u stěny.
,, Pusť mě.." zasyčela tiše a dívala se na mrtvolu, která ležela za ním.
,, Ne. Kristen dýchej zhluboka, odejdeme ano?" přesvědčoval ji. Kristen se rozhlédla. Ve dveřích byla nalepená skupinka zvědavých studentů a dívali se na záchranáře, kteří se zrovna začali motat kolem mrtvoly.
,, Měl by ses mě bát. Ne se mě tady dotýkat a snažit se mě zastavit před věcí, která je pro mě přirozená. Říkám ti abys mě pustil, jinak tě zabiju a sežeru místo něho!" zašeptala Kristen. Byla to výhružka.
,, Fajn, zabij mě! Zabij mě! Kristen já vím, že to nedokážeš. Nebojím se tě!" odsekl.
,, Proč tak riskuješ…." Povzdechla si Kristen. Stále se vyhýbala jeho pohledu. Thomas jednou rukou stiskl její bradu a zvedl ji hlavu tak, aby se mu dívala do očí. Snažila se vymanit, ale byla zmatená. Nakonec se mu nedobrovolně podívala do očí.

,, Hned teď odejdeme ano?" zašeptal. Kristen se nadechla a přestala se mu bránit. Odvedl ji pryč z učebny, pryč ze školy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | E-mail | Web | 29. května 2013 v 20:18 | Reagovat

Wow :) Jsem zvědavá, co jí chce :D Toho učitele zabil Thomas, co?

2 Mimie(: Mimie(: | Web | 29. května 2013 v 21:14 | Reagovat

Ahoj :)
nezahlasuješ prosím tu za mňa? :)
http://ninadobrev-fan1.blog.cz/1305/1-kolo-sonb-hlasovani
veľmi mi to pomôže.. dík :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama