VLČÍ VĚZEŇKYNĚ - 10.KAPITOLA

25. července 2013 v 8:29 | Kiki |  Vlčí vězeňkyně

Doufám, že se bude líbit ;) - Kiki

10.KAPITOLA


Kristen zadala do mobilu Thomasovo číslo.
,, Ano?" ozvalo se ospale z druhého konce.
,, Thomasi, jdu dneska odpoledne lovit. Má pršet, takže tam nebudou lidi. Chtěla jsem se zeptat, jestli nepůjdeš se mnou. Aspoň by ses nadýchal čerstvého vzduchu." Navrhla.
,, Jdeš lovit zvířata, má pršet a já tam mám být? No…Ale máš pravdu, aspoň budu venku. V kolik?" zeptal se.
,, Ve 4 před mým barákem" odpověděla a zavěsila.

Kristen čekala před barákem, už byla promočená na kost, když se konečně Thomas ukázal.
,, Kde vězíš?" zeptala se ho a za zpoždění mu uštědřila ránu do ramena.
,, Au!" vykřikl místo vysvětlení, a tak se oba vydali do lesa. V bezpečné vzdálenosti od lidské činnosti se Thomas zastavil. Stáli pod velkým stromem, který jim v tu chvíli sloužil jako deštník.
,, Víš, trochu jsem listoval v nějakých starých knihách dneska odpoledne. A našel jsem dvě kouzla která by se nám mohla hodit. Teda spíš mě. Jedno mi zajistí, aby na mě nepršelo. Uzavře mě do takové neviditelné ochranné koule a nespadne na mě ani kapka. Pokud chceš, můžu to kouzlo provést i na tebe." Navrhl, ale Kristen zavrtěla hlavou.
,, Až se proměním, ochrání mě moje srst. Navíc mám ráda déšť" odmítla a Thomas pokrčil rameny.
,, Ok. Jinak to druhé kouzlo. Je sice obtížné, ale zajistilo by to, že bych ti rozuměl i kdybys byla ve zvířecí podobě. Chápeš? Pro ostatní lidi budeš jen vrčet, ale já budu rozumět co říkáš. Docela by se to hodilo. Když to kouzlo použiji, vydrží už navěky, takže pokud by ti to nevadilo…"
Kristen začala přemýšlet. Chce, aby rozuměl tomu, co říká? Nakonec tedy přikývla, zdálo se jí to jako dobrý nápad.

,, Wysta Samulerai!" vykřikl Thomas a z rukou mu vytrysklo modré světlo. Rukama opsal kruh kolem sebe. Světlo za chvilku ustalo a Kristen pochopila, že teď už na něj neprší. Poté se na ni podíval.
,, Připravena?" zeptal se. Kristen byla vyjevená z toho, že viděla kouzlo a děsilo ji, že další kouzlo bude vysláno na ni, ale věřila mu. Přikývla. Thomas se zhluboka nadechl.
,, Wyerda staupo jerando de olfe." Pronesl směsici slov, kterým Kristen nerozumněla. Thomas měl zavřené oči. Nic se po těch slovech však nestalo. Kristen byla plná očekávání a začala být netrpělivá. A hlavně měla hlad a bála se, že to byl špatný nápad brát Thomase s sebou.
Thomas předpažil ruce a dlaněmi ukázal na Kristen.
,, Sama tersiko fista operlo!" vykřikl a z jeho rukou tentokrát vytryskl zelený paprsek. Rychlostí blesku letěl ke kristen a zasáhl ji přímo do hrudi. Měl takovou sílu, že Kristen shodil na zem. Odkašlala si a snažila se vrátit si zpět vyražený dech. Když se jí to podařilo, vstala a posívala se na Thomase. Klidně se opíral o strom a tvářil se spokojeně. Naštvaně si odfrkla a rozběhla se k němu. Nohou ho kopla do stehna. Vykřikl a svalil se na zem.
,, To měl být jako nepovedenej pokus o mou vraždu?!" vykřikla nasupeně a Thomas se na ni zmateně díval.
,, Ne! Říkal jsem, že to kouzlo je složité. A čím složitější kouzlo, tím silnější kouzlo. Nechtěl jsem tě zabít. Přísahám. A taky přísahám, že teď už ti budu rozumět. Omlouvám se, pokud to vypadalo jako pokus o vraždu!" opáčil se. Kristen se uvolnila a pomohla mu vstát.
,, promiň" omluvila se.

Vedle čekajícího Thomase se objevila zrzavá vlčice
,, Já být tady." Oznámila mu tichým zakňučením a on na ni fascinovaně zíral.
,, Tak takhle vlci mluví…" vydechl. Kristen cvakla čelistmi.
,, Já mít hlad!" zavrčela a Thomas přikývl.
,, tak běž. Já se zatím rozhlédnu po okolí" řekl a zabořil svou ruku do její hebké srsti.
,, Nedělat to" zavrčela tiše a Thomas stáhl svou ruku. Kristen se na něj podívala a poté se rozběhla pryč do lesa.

Kristen utíkala lesem a ve svém břiše měla už několik zvířat, která ulovila. Na srst ji dopadaly těžké kapky, ale jí to nevadilo. Alespoň ji to osvěžovala. Ačkoliv si to neuvědomovala, opět ztratila svou kontrolu a opět byla schopná zabít i svou rodinu. Nevědomky se dostala na místo, kde byl zrovna Thomas. Zastavila a tiše ho z povzdálí pozorovala. Zkoumal něco na stromech a Kristen nechápala co. Přejížděl rukou po kůře stromu a tiše pronášel nějaké formule, kterým Kristen opět nerozuměla.
Vítr zavál směrem k ní a tak přinesl jeho pach k ní. Nasála. Hlavou jí projela ostrá bolest, tiše zavrčela a přikrčila se. Bylo jí jedno, že umře. Ta jeho vůně byla neodolatelná. Vyskočila a ohromnou rychlostí srazila Thomase k zemi. Ten se přitom bouch hlavou do kmenu stromu.Zakřičel. Kristen čekala, že omdlí, což se nestalo. Rychle se vzpamatovala.
,, Ty tak krásně vonět!" zavrčela nahlas a klapla mu čelistmi před obličejem.
,, kristen!" vykřikl naštvaně, ale Kristen nereagovala. Položila mu tlapu na hruď a přenesla na ni celou svou váhu. Ozvalo se hlasité zakřupání a bolestný výkřik.
,, Kesta ono!!" vykřikl z posledních sil Thomas a nějaká neznámá síla odmrštila kristen o pár metrů dál a praštila s ní o strom. Dopadla na zem a zakňučela. V hlavě se jí rozsvítilo.Co to zase udělala. Zvedla hlavu a podívala se na Thomase. Jen tak tam bezvládně ležel. Z posledních sil se Kristen proměnila. I když to byla jedna z nejbolestnějších proměň, které kdy zažila, stálo jí to za to, aby Thomasovi pomohla.
Rychle k němu doběhla. Jeho hruď se nepravidelně zvedala.

,, Thomasi. Thomasi prosím, probuď se…" šeptala zoufale a přistihla se dokonce, že i brečí. Bylo to poprvé kdy kvůli někomu brečela. Poprvé kdy jí na někom záleželo. Zatřepala s ním. Thomas pomalu otevřel oči a Kristen vzhlédla k obloze, aby poděkovala smrti, že ho uštědřila. Hleděla vzhůru k obloze, když se ozval výstřel. Než něco stihla zaregistrovat, střelila ji kulka z pistole do čela a zavrtala se hluboko do hlavy. Kristen jen viděla obrys nějaké osoby před sebou a poté se svalila na zem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any, En.... Any, En.... | 27. července 2013 v 18:02 | Reagovat

Hezký díleček, ale taky trochu smutný tam na konci...:/...jelikož jsem si všimla, že máme podobné příběhy nechám ti tady své adresy na stránky, kde píšu já, třeba budeš mít chuť a taky si něco přečteš ode mě. www.mojepovidky-anime.blog.cz ( vlkodlaci, démoni atd.) www.pribehyfantasy.blog.cz ( čte Wicky )
www.fantasy-pribeh.estranky,cz ( draci a lidé ve středověku )...třeba by si mi tam mohla dát koment, za to bych byla moc vděčná, třeba tě něco začne bavit a mohli bychom si navzájem pomáhat se psaním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama