VLČÍ VĚZEŇKYNĚ - 9.KAPITOLA

25. července 2013 v 8:24 | Kiki |  Vlčí vězeňkyně

Tak tady máte další kapitolu a jelikož je krátká a o ničem hned vám přidám ještě 10. ;) -Kiki

9.KAPITOLA


S výkřikem se prudce posadila. Zadýchaná a zpocená se rozhlédla po pokoji. Ležela na té posteli, na kterou ji položil Thomas, v pokoji se nic nezměnilo. Zvedla ruku před sebe, různě s ní kroutila, zatínala ji v pěst, poté se odvážila i vstát. Její síla byla zpět. Usmála se a vyrazila pryč z toho pokoje. Nechtěla tam zůstat ani vteřinku. Prudce otevřela dveře, rozhlédla se a zamířila po schodech dolů.Nezajímalo ji jestli tam někdo je, prostě našla vchodové dveře a beze slov dům opustila. Byla na Thomase naštvaná, zároveň mu byla i vděčná. Naštvaná proto, že mu řekla, že od něj pomoc nechce. Ale vděčná za to, že to nakonec udělal. Budu mu muset poděkovat, pomyslela si a začala hledat svůj mobil, aby si zavolala taxík.

Vletěla do svého domu a rovnou k sobě do pokoje. Chtěla klid. Když si vzpomněla na to, že byla od smrti jen kousek, bylo jí zle. Možná měla umřít, její matka by měla radost. Zatřepala hlavou a svezla se na postel ,kde okamžitě usnula.

Otevřela oči. Konečně se cítila jako dřív, silná, odvážná, mocná. Už to byla opět ona. Posadila se na posteli, když v tom se ozvalo zaklepání na dveře od jejího pokoje. Hrklo v ní, protože to nebyl pach Justina ani Caroline.
,, Dále" řekla nejistě. Ve dveřích se objevil Klein. Kristen si rychle stoupla a byla připravená ho zabít, nehledě na to, že to byl otec Thomase.
,, Klid." Řekl a zavřel za sebou dveře.
,, Nezapomeň, že tě můžu úplně lehce zabít pomocí jednoho jediného slova" sykl. Kristen si po prohlédla. Nejen, že by ji mohl zabít kouzlem, ale v opasku měl schovanou "nenápadně" pistoli. Kristen se zhluboka nadechla.
,, Kdo vás pustil do domu?" zeptala se výhružně.
,, Mě nikdo do domu pouštět nemusí" odsekl a přišel k ní blíž. Kristen se vzchopila. Kam se poděla ta moje odhodlanost? Zeptala se sama sebe. Sevřela ruce v pěst.
,, Okei, dejte tu pistol někam pryč a přísahejte na smrt Thomase, že nepoužijete vaše síly. Pak mi můžete říct, co potřebujete." Nabídla mu a on se zašklebil.
,, A když to neudělám?"
,, Tak vás z tohohle dom vyprovodí jediná věc, smrt." Odpověděla mile Kristen a on zakroutil hlavou. Vyndal pistoli z opasku a položil ji na stůl, který byl vedle něj, poté přísahal.

,, … chci jen bezpečí pro svého syna. Pochop to, nemůžu ti věřit." Dokončil poté, co mu Kristen řekla, aby spustil. Kristen dlouhou chvíli mlčela.
,, Stručně řečeno, vy po mě chcete, abych se přestala bavit a vídat s jediným člověkem, který mi rozumí?!" vykřikla naštvaně.
,, Přesně tak" odpověděl klidně a prohlédl si svou ruku. Kristen na jeho ruku také nenápadně pohlédla. Na každém prstu měl jeden masivní prsten. Na jednom byl had, na druhém tygr, pak tam byl orel a pavouk. Kristen hádala, že jsou zdrojem jeho síly. Thomas totiž měl podobný, ale jen jeden, s hadem. Zhluboka se nadechla.
,, Když slíbím, že mu neublížím?" navrhla, ale Klein zavrtěl hlavou.
,, Nevěřím ti. Vím, že jsi mu doteď neublížila, ale…"
,, Aspoň to zkuste" skočila mu do řeči. Podíval se jí do očí. Viděl v nich nenávist, žár, vražednost a toho dobrého tam bylo jen trochu.
,, Fajn! Dobře! Jeden týden, ale jestli mu ublížíš, tak přísahám, že tě zabiju" řekl přísným hlasem a prostě odkráčel z pokoje a z domu. Kristen zůstala sedět jak opařená. Tohle měla být výhružka? Uchichtla se.

,, Thomasi!" vykřikla přes celou chodbu tak hlasitě, že se na ni všichni otočili. I on. Zastavil se a usmál se. Kristen začala utíkat a jakmile k němu doběhla, skočila mu kolem krku a pevně ho objala. Chvíli jen tupě stál, ale potom ji obětí opětoval. Kristen měla co dělat s tím, aby ho nezakousla, a když už se jí zdálo, že to nevydrží, odtrhla se od něj.
,, Děkuju" řekla vděčně, ale Thomas se na ni překvapeně podíval.
,, Nevím za co mi děkuješ a ani nevím, jakto, že jsi živá. Takže mi to prosím vysvětli" řekl a kristen na něj zírala s otevřenou pusou.
,, Ty jsi mi nevrátil moje síly?" zeptala se zmateně a přešlápla z nohy na nohu. Thomas se rozpačitě rozhlédl po chodbě.
,, Nevím o čem mluvíš Kristen" řekl vážně a podíval se na ni.
,, Pojďme to řešit jinam." Sykl. Kristen přikývla, a tak šli najít volnou třídu.

Odložili si věci na lavice, Kristen zavřela dveře a sedli si naproti sobě.
,, Někdo mi vrátil síly, jinak bych tady nebyla. Kdo to byl, když ne ty?" zeptala se nechápavě. Thomas zapřemýšlel.
,, Klein mi zakázal, potom co jsem odešel, abych tam chodil. Jediný, kdo by ti byl schopný vrátit síly kromě mě, je on." Podotkl a Kristen zakroutila hlavou.
,, Včera došel ke mně domů a nutil mě k tomu, abych s tebou už nikdy nepromluvila, prej sem nebezpečná. Pokud je to co říká pravda, nechal by mě zdechnout." Odsekla Kristen a Thomas se zaculil.
,, Umí se dobře přetvařovat. A možná v tobě viděl něco dobrého, a tak tě chtěl nechat žít"
,, Ve mně není nic dobrého thomasi…" sykla Kristen a oba opustili třídu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama